Prenájom prehliadkovo-montážnej plošiny BARIN ABC 20

Naša spoločnosť ponúka možnosť prenájmu svojej prehliadkovo-montážnej plošiny. Vlastníme plošinu BARIN ABC 20 na podvozku Tatra 815

Táto plošina môže slúžiť ako prehliadková plošina pre mostné objekty v priebehu plánovaných a mimoriadnych mostných prehliadok. Umožňuje prehliadku a drobné opravy mostných objektov v období výstavby, aj prevádzky. Jej parametre umožňujú rozloženie nad zvodidlami a protihlukovými stenami s možnosťou dosiahnutia do zrkadlovej alebo stredovej časti diaľničných mostov. Vďaka nej je možné zospodu skontrolovať všetky neuralgické body mostu a jeho príslušenstva ako sú mostovka, ložiská, dilatácie, odvodnenie, a pod.

Nosnosť koša je 500 kg čo umožňuje jej využitie aj ako montážnu plošinu pre ťažko dostupné mosty vo veľkej výške alebo mosty lokalizované nad vodnými tokmi bez prístupu z brehu. Naša plošina môže byť orientovaná priečne pod konštrukciu, ale aj súbežne s rímsou mosta. Vďaka samostatnému elektrickému pohonu môže byť premiestňovaná v rozloženej polohe na potrebné miesto priamo z pracovného koša.

Táto plošina je samohybná. Uvedenie do prevádzky je možné bez použitia ďalších strojov. Prenájom ponúkame výhradne s obsluhou. Celková hmotnosť plošiny je 25 000 kg.

Máte záujem o prenájom?

Cena prenájmu je vždy stanovená dohodou. V prípade záujmu zašlite e-mail s Vašimi požiadavkami na kogabau@kogabau.sk, alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára. Naši obchodní manažéri Vás budú kontaktovať s cieľom dojednania detailov prenájmu.

shadow