Prenájom prehliadkovej plošiny MOOG

Vlastníme plošinu MOOG MBI 60-1/S na podvozku Mercedes-Benz. Táto plošina môže slúžiť ako prehliadková plošina pre mostné objekty v priebehu plánovaných a mimoriadnych prehliadok.

Táto plošina má dvojaké využitie. Môže slúžiť ako prehliadková plošina pre mostné objekty v priebehu plánovaných a mimoriadnych mostných prehliadok. Vďaka nej je možné skontrolovať zo spodnej strany všetky neuralgické body mostu a jeho príslušenstva, ako sú mostovka, ložiská, dilatácie, odvodnenie, a pod.

Taktiež môže slúžiť ako montážna plošina. Nosnosť koša je 300 kg čo umožňuje jej využitie aj ako montážnu plošinu pre ťažko dostupné mosty vo veľkej výške alebo mosty lokalizované nad vodnými tokmi bez prístupu z brehu. Naša plošina môže byť orientovaná priečne pod konštrukciu, ale aj súbežne s rímsou mosta. Vďaka samostatnému elektrickému pohonu môže byť premiestňovaná v rozloženej polohe na potrebné miesto priamo z pracovného koša.

Táto plošina je samohybná. Uvedenie do prevádzky je možné bez použitia ďalších strojov. Prenájom ponúkame s obsluhou. Celková hmotnosť plošiny je 3.500 kg, vďaka čomu môže byt šoférovaná každým vodičom, ktorý vlastní vodičský preukaz skupiny B.

Máte záujem o prenájom?

Cena prenájmu je vždy stanovená dohodou. V prípade záujmu zašlite e-mail s Vašimi požiadavkami na kogabau@kogabau.sk, alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára. Naši obchodní manažéri Vás budú kontaktovať s cieľom dojednania detailov prenájmu.

shadow